Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Дизайн фірмового одягу

Брендований одяг – важлива складова будь-якого закладу чи компанії. Якщо логотип – обличчя фірми, то корпоративний одяг – це її людське обличчя

.

Дизайн корпоративної форми як частина прибутку

В позаробочий час, кожен з персоналу може займатись різним видом діяльності – починаючи від гри в рок-гурті, колекціонування марок, закінчуючи вирощуванням квітів. Але саме корпоративний одяг робить їх командою більшу частину часу. Це дає можливість відчути себе частиною команди та народити загальний образ стилю в очах клієнтів та відвідувачів.
Це також підкреслить статус та рівень закладу, адже буде помітно, що навіть таким моментам виділили увагу та час.

Плюси форми

Виділяємо людський фактор – кожному приємно бути частиною чогось великого, і це, безперечно, впливає на результат роботи в цілому. Тому цим пунктом може сміливо бути об’єднання корпоративного духу, як результат.

Він розповість клієнту про компанію

Демократичність, стриманість та доцільність зовнішнього вигляду персоналу дасть клієнту потужне враження про заклад. До прикладу, ми вже не можемо уявити працівника банку без фірмової символіки або аксесуарів. Це підкреслює статус та серйозність фірми.

Клієнт вас запам’ятає

Зовнішній вигляд персоналу змішається в голові у клієнта (відвідувача) із загальним уявленням про заклад. Тому важливо підтримувати фірмовий стиль у всьому. Докладніше про це тут.

Етапи створення дизайну для форми

Вивчення фірмового стилю компанії чи закладу

Створення макету

Нанесення логотипу

Матеріал корпоративної форми

В першу чергу, форма має бути зручна. Якщо вона націлена на персонал, який постійно в русі (до прикладу, офіціанти) то бажаний матеріал для неї – бавовна. Натуральні матеріали, звичайно, дороговарісні, але розглядайте це як, свого роду, інвестицію в майбутнє, адже така форма прослужить довше.

Також важливо відрізняти фірмовий одяг від спеціального. Тоді,як остання представляє собою захист від механічних пошкоджень та виробничих факторів, то корпоративна вказує на приналежність співробітника до даної компанії, виконуючи своїм виглядом представницькі функції.

Для розробки дизайну власної корпоративної форми – звертайтесь до команди Ідея

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Залишити відгук