Час для свята

Щороку настає цей час. Час, коли потрібно оперативно та оригінально, і, що основне, в хорошому тоні радувати своїх співробітників.
Але чим далі тим складніше вигадувати щось оригінальне та незвичне, аби колега чи партнер дійсно щиро оцінили подарунок, а не залишили його без уваги. Потрібно пам’ятати, що в цей період присутній великий потік різних подарунків і наша мета зробити саме наш презент помітним.

Завжди варто пам’ятати, що корпоративний подарунок це, все ж таки, подарунок, і до цього моменту потрібно підходити так само відповідально та індивідуально.

Підхід

Всі ми – різні люди. В кожного з нас свої навички, хобі, вподобання. А робити кожному окремий подарунок – досить затратно та, в межах корпоративної ідеї, недоцільно. Тут і приходить момент, коли потрібно оперативно вмикати мізки та задіяти ще не розтрачену креативність.

Можемо бути вдячні світлим розумам рекламної індустрії, та зокрема, рекламному агентству Ідея за безліч цікавих подарунків.

твої подарунки
Ціль

Наша ціль – аби презент був в активі, аби був практичний та користувався попитом. Опиратись можемо на офісну сферу = де завжди не вистачає різних записників, ручок, календарів..
І повірте нашому досвіду, зробити ці прості речі можливо не настільки примітивними,як ми звикли їх бачити.

Різні набори можливо підігнати під власну стилістику та корпоративний тон.
Та і хто сказав, що подарункові набори не можуть бути смачними?.. Саме тому ми додали до них цукерки, якими можна частувати не тільки одне одного, але і рідних та близьких.

Для вияву хорошого ставлення та підкреслення цінності ваших колег насправді багато не потрібно. Тільки добра посмішка та лаконічний подарунковий набір.

Leave a Reply