Рішення для розміщення зовнішньої реклами

Для ефективного функціонування магазина/супермакета необхідно мотивувати відвідувачів знов і знов. Потрібно уважно ставитись до кожної деталі, щоб клієнтам подобалось перебувати у вас.
Можемо запропонувати довгий список продуктів, які можуть Вам знадобитись у досягненні цілі.

Ми зібрали всі наші вироби та продукти дотичні до цієї теми в одну послугу.

В розробці дизайну – не важливо, чи це візитка або створення фірмового стилю – наші фахівці відповідально підходять до роботи, враховуючи в першу чергу завдання і побажання клієнта.

Розробка дизайну сюжету для зовнішньої реклами

Дизайн при зовнішній рекламі критично важливий, адже у вас буде лише кілька секунд для зацікавлення людини. Непримітний сюжет помножить всі зусилля та ефективність витрачених коштів на нуль. Тож, цьому етапу необхідно приділити максимальну увагу та ретельно його пропрацювати. І не боятись довіритись людям, які вже мали нагоду відтестувати десятки підходів.

Підбір носіїв зовнішньої реклами

Найпоширенішим носієм зовнішньої реклами є білборд, але він далеко не єдиний представник. Часто використовуються сітілайти (відносно невеликі конструкції, які розміщуються в пішохідних зонах) та брендмауери (великі банерні розтяжки на багатоповерхових будівлях або фасадах торговельних центрів). Для кожного завдання та цільової аудиторії визначається індивідуальна тактика, яку ми можемо запропонувати.

Підбір локацій зовнішньої реклами

Географія розміщення ваших площин зовнішньої реклами має бути чітко продуманою та відповідати завданням – певні повідомлення в певних районах можуть не спрацьовувати. Ми не обмежені власними площинами і не будемо вам нав’язувати ті, які не проглядаються або не будуть ефективними для вашого бізнесу. Знов ж таки, в нагоді стане наш досвід десятків спроб і нюансів, які ми зрозуміли на їх основі. Ми пропонуємо вам найбільш актуальні площини та орендуємо їх для вас зберігаючи ціну власника, а в деяких випадках пропонуючи додаткову знижку.

Друк матеріалів для розміщення зовнішньої реклами

У нас є всі необхідні можливості для друку необхідних вам матеріалів. Постери для білборді та сітілайтів, які друкуються на спеціальному папері. Банери для брендмауерів та бордів, які розміщаються на довготривалій основі. Можемо оздобити елементи на банері спеціалізованою світловідбиваючою плівкою, яка світитиметься в темний час доби. У нас є багато рішень для виконання ваших замовлень.

-15%

При замовлені повного комплекту послуг

втілюйте задуми

втілюйте задуми

втілюйте задуми

втілюйте задуми

втілюйте задуми

Отримайте комплекс послуг
з розміщення зовнішньої реклами