Об’єкт із сфери рітейлу повин викликати лише приємні враження у відвідувачів – це основа для того, щоб вони повертались знов і знов. Це завдання вимагає комплексного підходу та значної уваги до деталей. Кожна дрібничка має працювати на загальний ефект. У нас є цілий ряд напрацювань, які можуть вам допомогти та підвищити впізнаваність бренду.

Ми зібрали всі наші вироби та продукти дотичні до цієї теми в одну послугу.

В розробці дизайну – не важливо, чи це візитка або створення фірмового стилю – наші фахівці відповідально підходять до роботи, враховуючи в першу чергу завдання і побажання клієнта.

Розробка логотипу
та фірмового стилю закладу

Один з початкових етапів (якщо не перший) втілення вашого задуму про відкриття нового закладу. Розпочати з розробки логотипу та айдентики буде розумно, з огляду на те, що всі подальші кроки оздоблення вже будуть підпорядковуватись єдиній логіці. Від інтер’єру та екстер’єру до найменших службових елементів.

 • Логотип
 • Фірмовий стиль
 • Базова поліграфія
 • Гайдлайн

Виготовлення вивіски

Один з останніх елементів, що передує відкриттю закладу. Але розробка та виготовлення мають розпочатись задовго до дедлайну. Існує безліч варіантів та технік виконання, що можуть застосуватись до вашої вивіски і треба обрати саме той, що найповніше зможе передати дух закладу. Підкреслити стиль, гармонійно вписатись в околиці та не пробити діру в бюджеті – це основні наші критерії при формуванні пропозиції та технічного рішення.

Оформлення вітрини та вхідної зони

Вітрина, на рівні з вивіскою, формують перше враження прохожих про ваш магазин. До того ж, вона може використовуватись для додаткового нагадування про певні товарні групи, в зростанні продажів яких ви зацікавленні. Існує цілий ряд рішень та технологій, які можуть бути застосовані для цього. Головне – розробити яскравий та правильний дизайн, з чим ми теж можемо допомогти.

Конструкції для розміщення рекламних/акційних пропозицій

В магазині/супермаркеті, якщо він хоче бути ефективним, все має підпорядковуватись загальній меті. Якщо є вільні площі на стінам, то вони можуть бути використанні для розміщення інформаційні про акційні та спеціальні пропозиції, новинки, тощо. Наприклад, можна змонтувати клік-системи, в якій знаходитимуться інформаційні постери, які при необхідності легко і швидко можна замінювати. Покажіть нам площу – і ми вигадаємо як її заповнити.

Рубрикатори

Ви досконало знаєте, який товар де знаходиться у вашому магазині. Сказати подібне про клієнтів не можна, і їм треба допомогти. Рубрикатори – важливий елемент внутрішньої комунікації та зонування магазина. Використавши їх ви підкажете відвідувачам по місцезнаходження тієї чи іншої товарної групи.

Найпоширеніші рішення:

 • ПВХ таблички, зафіксовані до стіни або підвішені до стелі
 • Об’ємні літери з пінополістиролу
 • Акрило літери

Брендовані цінники

Коли ви дотримуєтесь фірмового стилю, то його варто застосовувати до найменш дрібних елементів. Наприклад, оформлення цінників. Багато компаній використовують А4 цінники в промо зонах, для демонстрації акційних цін. Частенько, вони друкуються на звичайному струменевому принтері безпосередньо в магазині, часто просто на білому папері, інколи застосовують і кольоровий. Але чи не краще періодично друкувати повноколірні заготовки, оформлені у вашому стилі, а пізніше вже додруковувати в них необхідні позиції у магазині. Вийде і привабливіше, і дешевше.

-10%

При замовленні 7 та більше позицій зі списку товарів та послуг HoReCa

Брендовані POS-матеріали

POS-матеріали в тому чи іншому вигляді використовуються у всіх магазинах. Мова йде і про розмежовувачі, які використовуються на касах, і про воблери та шелфштокери для виділення акційних позицій на полицях, і про брендування шини цінникотримача. Варіантів безліч. Ми тут не розповідатимемо про стандартизовані товари, які можна придбати у спеціалізованих компаній. Ми виробляємо індивідуальні POS-матеріали, які потребують фантазії та творчості у виконанні.

Уніформа

Погодьтесь, що зовнішній вигляд персоналу може сильно вплинути на сприйняття вашого закладу. Поява гарно одягнутого офіціанта, який чітко асоціюється з брендом, підсвідомо наштовхує на відчуття солідності та уваги до деталей в закладі. Такому закладу та персоналу можна сміливо довірити свій апетит.

Вам можуть знадобитись:

 • Футболки
 • Поло
 • Фартухи
 • Кепки
 • Бейджі

Брендовані пакети

Пакет невід’ємний атрибут магазина – відвідувачам треба в чомусь віднести покупки додому. Здебільшого використовуються поліетиленовий пакет для масового ринку, крафтові або повноколірні ламіновані для магазинів з малою кількістю але високою сумою чеків. В залежності від тиражу та завдання ми підберемо оптимальне рішення та розробимо відповідний дизайн.

Найпоширеніші варіанти:

 • Поліетиленовий пакет “Майка”
 • Поліетиленовий пакет “Банан”
 • Крафтовий пакет
 • Повноколірний ламінований пакет

Брендовані одноразові стаканчики

Продаж кави та чаю на касі – неймовірний варіант підвищення середнього чеку, до того ж, високомаржинальний. Звісно ви можете подавати клієнтам гарячі напої у звичайних білих стаканчиках. Але погодьтесь, значно краще це робити у ваших фірмових стаканчиках, які підкреслюватимуть ваш бренд.

Найпоширеніші варіанти:

 • Одностінний
 • Двохстінний
 • Гофрований

втілюйте задуми

втілюйте задуми

втілюйте задуми

втілюйте задуми

втілюйте задуми

Отримайте комплекс послуг
з запуску закладу харчування