Факт 1

Так, це - важливо

Сказати, що ми любимо виготовляти різні продукти в цій сфері – нічого не сказати, адже в ній є широкий спектр можливостей та простору для креативу. Наші клієнти дають нам напрям, а ми орієнтуємось та застосовуємо вже свої набуті навички.

Насправді в цій сфері Ви можете зробити багато корисних дрібниць ( і не тільки), для підтримання власного стилю та естетики закладу. В основному це і залучає відвідувачів, звертає увагу саме на вашу справу, адже стає помітно, що до кожної деталі ви підійшли відповідально та з любов’ю.

Факт 2

Так, це - прибутково

Уявіть собі свій заклад. В нього є свій логотип, своя манера, своя емоція. До прикладу, це паб. Для того, аби виділити його серед інших, він повинен володіти власною символікою та індивідуальністю. Розмістити свій логотип варто на :

  • рахівницях
  • меню
  • тейблтентах
  • бейджиках для персоналу
  • фартухах
  • навіть на бокалах!..

Не забуваємо також про адміністративний відділ. Для нього згодяться брендовані ручки, бланки, конверти, папки… З переліком цих  речей можна ознайомитись тут.

Факт 3

Так, ми це - можемо

Ми виготовили багато рахівниць, меню, тейблтентів для різних закладів, і кожен з цих елементів мав свій зовнішній вигляд та матеріал.  Переглянути наші проекти та роботи Ви зможете в розділі Продукція та Портфоліо.

До цього моменту ми підходимо відповідально і радимо клієнту, як покращити його виріб. В основному, даємо чіткі аргументи, виходячи з свого досвіду та надаючи фото, макети або ж реальні готові екземпляри. Це дозволить Вам зорієнтуватись та визначитись.
Використовуємо якісні матеріали, друк, гравіювання…Все те, на що Вам вистачить уяви.

Для того, щоб отримати свій набір готельно-ресторанної атрибутики – зверніться до команди Idea та втілюйте задуми!

Leave a Reply