Комплекс послуг при відкритті медичного центру

Є проекти, які цікаві не тільки з бізнесової точки зору. Це один з тих випадків, коли допомагаючи в запуску, з’являється відчуття, що бодай трохи долучаєшся до турботи про людей. Адже це є головною місією команди з якою нам пощастило працювати.

Засновники «Дбаю» звернулись до нас на етапі фінального погодження брендбука, який розроблявся одним з наших партнерів. Це дуже зарадило, адже ми ще встигли запропонувати кілька змін, які в майбутньому трохи удешевлять виробництво.

Часу до запланованої дати відкриття залишалось небагато, але в цілому достатньо, щоб виконувати роботи без зайвих нервів. До того ж, чудова комунікація та розуміння з боку замовників полегшувала весь процес.

Основними напрямками завдань стали оформлення фасадів та підготовка необхідної службової та роздаткової поліграфії.

Фасад об’єкту представляв собою довгий ряд панорманих вікон, крізь які добре проглядалось фойе. Разом із замовником вирішили зберегти цей ефект прозорості, тільки трохи забрендувавши вікна колами, які є головним графічним елементом фірмового стилю та додати на кожне з вікон опис однієї з груп послуг.

Вивіска відпразу планувалась у форматі довгого лайтбокса, який мав закрити всю ширину фасаду. Завдання трохи ускладнювалось наявністю газової труби, доступ до якої необхідно було зберегти за будь яких обставин. Найлогічнішим рішенням видавалось зпочатку підготувати каркас, який «відсунув» вивіску на 50 см від труби, яка лишилась доступною з усіх боків.

Разом ми втілюємо задуми!

Бажаєте отримати консультацію?

Дізнайтесь яких цілей можно досягти

Отримати консультацію