Виготовлення світлових вивісок та рекламних конструкцій для ребрендингу 

Duty Free Trading – це найбільший в Україні оператор торгівлі на контрольно-пропускних пунктах митниці. Оновлення магазинів триває вже кілька років і ось, нарешті, черга дісталась до Ужгорода.

Наше завдання полягало у виготовленні всіх фасадних вивісок, лайтбоксів та внутрішних рекламних конструкцій. Після завершення будівельних робіт часу залишалось доволі мало, до того ж, погода (все відбувалось в лютому/березні) додала складнощів.

Світлові об’ємні акрилові логотип та назва

На магазині по периметру розмістились акрилові об’ємні логотипи та літери, що утворюють назву із діодами для підсвітки всередині. Да посилення ефекту також використались ліхтарі, які спрямовувались на конструкцію. Торці всіх елементів теж виконані з акрилу – свічення стало різностороннім.

Клік-системи з внутрішньою підсвіткою

На фасаді магазина необхідно було створити місце для розміщення рекламних повідомлень на банерах. Було прийнято рішення встановлювати клік-системи, в яких легко змінювати інформаційні сюжети, а для підсилення ефекту – конструкція забезпечена внутрішньою підсвіткою.

Внутрішні рекламні конструкції

Завершальною стадією оздоблення магазина стало монтування рекламних конструкцій всередині приміщення. Якщо є вільні площі, то їх варто використати. Теж було прийняте рішення використовувати клік-системи – персонал може з легкістю змінювати рекламні сюжети без сторонньої допомоги. Частина констркцій врізалась в ніші опірних стовпів.

Разом ми втілюємо задуми!

Бажаєте отримати консультацію?

Дізнайтесь яких цілей можно досягти

Отримати консультацію