Меню для ресторану, пабу, кав’ярні. Що можна обрати

Меню це одна з візитних карток закладу. Звісно, спочатку гість зверне увагу на інтер’єр, на те, як до нього звернеться офіціант. Але саме меню буде “продавати” йому ваші страви та напої. Від того наскільки воно презентабельне та зрозуміле буде сильно залежити те, яким буде чек.

Звісно, обирати вид меню вам потрібно відштовхуючись від загальної стилістики, щоб воно було органіним доповненням та акцентом.

Розглянемо найбільш поширені варіанти

Класичне паперове меню на скобі або пружині

Перевірена часом класика. Паперове меню з кріпленням на скобу залишається чи не найпоширенішим типом. Ви зможете покладатись на велику кількість сторінок, на яких зможете розмістити яскраві фуд фото, що викликатимуть непереборний апетит у ваших відвідувачів.

Додаткова ламінація сторінок значно підвищить зносостійкість виробу та вбереже від псування.

Враховуючи, що таке меню цілковито складається з паперу, то ви вільні експериментувати з розмірами та формою, і це не виливатиметься у значні витрати.

Меню на дизайнерському картоні або крафтовому папері

За звичай, для меню використовують білий крейдований папір, які задруковується. Але існує і альтернативний шлях – використання дизайнерських картонів кольори яких наперед визначені виробником. Ще одною їх визначальною рисою є текстура поверхні – на ринку доступний широкий вибір.

Здебільшого друк необхідної інформаціх на таких картонах відбувається одним кольором (частіше, чорним або ж білим), що при правильному дизайні виглядає напрочуд елегантним. Можна реалізувати як і односторінкові меню, так і багатосторінкові на скобу.

Ще одним дотичним до цієї теми виробом будуть плейсменти на крафтовому папері. Так, вони фактично одноразові, але й коштують вони дешево в порівнянні з будь-яким іншим типом. До того ж, вони мають одну серйозну перевагу – користуватиметься кожним із них лише одна людина, а це в часі пандемії важливо.

Меню-папка фанерна

Фанерні обкладинки, також відомі як меню-папки – ще один варіант, який ви можете реалізувати у себе в закладі.

З одного боку ви отримаєте солідне меню, що привертає увагу і яке приємно тримати в руках. Колір тонування фанери можна підібрати під стать своєму інтер’єру, логотип наноситься на титул лазерним гравіюванням.

З іншого боку, таке рішення несе доволі прагматичні наслідки – кожен лист фіксується окремо, що дає змогу його легко та швидко замінити, не чіпаючи інших. Хоча власне папка і дорожче від звичайного паперового меню, але в довгостроковій перспективі ви заощадите, адже не доведеться через ушкодження одного аркушу замінювати все меню.

І не забувайте, що природнє завжди на часі!

Фанерні планшети

Планшети – це ще один варіант використання фанери для виготовлення меню. Добре підійде для випадків коли вам для розміщення меню вистачить одного або кількох аркушів паперу. Самі по собі вони такого вигляду не мали б, як при використанні в парі з деревом.

Існує декілька основних варіантів кріплення аркушів до планшету. Серед основних – притисна планка та зажими. Такі методи дозволять легко та швидко замінювати листки при необхідності.

Логотип можна розмістити на будь-якому вільному місці планшета, наприклад – великого розміру на зворотній частині.

Розмір та колір легко модернізувати під ваш особистий запит.

Текстильна меню папка

Елегантне текстильне меню здатне вас виділити з широкого загалу. Меню-папка, обкладинка якої виконана зі спеціальної тканини, що обтягує твердий палітурковий картон. Приємна на дотик поверхня радуватиме око яскравими кольорами. Доступний широкий вибір тканини.

Листки паперу всередині кріпляться за допомогою гвинтів, які легко розкрутити для заміни зношених листків. Така папка довго слугуватиме вам.

Ваш логотип та назва наносяться за допомогою термотрансферних плівок, які об’єднують в собі яскравість кольорів та міцність фіксації до тканини.

Настінне меню

Настінне меню для кав’ярень, пекарень та барів. Зручний та елегантний спосіб представити ваше меню у видному місці та хоч щодня змінювати ціни або додавати інші товари.

Рейки виготовлені з дубового масиву високого гатунку, який відрізняється високою міцністю та довго слугуватиме. В кожній планці є ніша для фіксації літер, які виготовляються з акрилу. В свою чергу, акрил гарантуватиме яскравість та гарну видимість вашої пропозиції.

Разом ми втілюємо задуми!

Бажаєте отримати консультацію?

Дізнайтесь яких цілей можно досягти

Отримати консультацію