Реклама

Наша команда постійно стежить за трендами і перспективними підходами в сфері реклами

Дизайн

Розміщуючи замовлення у нас, ви отримаєте нестандартні дизайн-рішення для вашого бізнесу

Рекламні Послуги

Ми працюємо тільки за принципом «win-win». Тому до кожного проекту, з яким до нас звертаються, ми відносимось неначе до власного. Ми прагнемо займатись просуванням лише тих продуктів та послуг, які приносять справжню цінність в життя кінцевого споживача. А для поширення інформації про цю цінність ми використовуємо всі доступні наразі методи та канали.

Пошук цільової аудиторії

Для успіху нам перш за все потрібно визначитись з цільовою аудиторією продукту чи послуги. Це дозволяє заощадити час та ресурси, уникнути можливих репутаційних втрат. Для визначення цільової аудиторії ми використовуємо ряд досліджень, які вже довели свою ефективність.

Розробка рекламної кампанії

Правильне формування тактики та стратегії позиціонування та просування продукту чи послуги – головний чинник в ефективності кампанії та раціональному використанні ресурсу. Якщо планування було не дуже ретельним, то ви ризикуєте просто «злити» ваш рекламний бюджет. Нам аж ніяк цього не хочеться, тому ми готові розробити для вас функціональний план, який приведе до успіху.

Всі можливі канали просування

Для успіху кампанії ми пропонуємо комбіноване використання всіх каналів реклами. Зацикленість лише на одному з доступних напрямків веде лише до збільшення витрат при однаковому результаті. Просування через традиційні канали, як ЗМІ або радіо, без активного використання соціальних мереж та «сарафанного радіо» – має право на життя, але веде до перевитрат. Все в купі та раціональних долях – ключ до успіху.

5500

Виконаних замовлень з розробки дизайну та виготовлення продукції

30

Створених логотипів та гайдлайнів

12

Працюють для Вас
Ми робимо звичайні речі особливими

Дизайнерські Послуги

В розробці дизайну - не важливо, чи це візитка або створення фірмового стилю - наші фахівці відповідально підходять до роботи, враховуючи в першу чергу завдання і побажання клієнта.

Брендбук/Гайдлайн

Ми створюємо візуальну і вербальну комунікацію, яка найбільш повно відображає цінності саме вашої компанії. Ми допомагаємо повністю розкрити переваги вашої продукції і якісно донести їх до цільової аудиторії.

Логотип

Сила логотипу полягає в силі її візуальної природі. Cтворивши хороший логотип, ви допомагаєте клієнтам краще зрозуміти, чим займається ваша компанія, і таким чином ви заощадите час і гроші на просування бізнесу.

Дизайн

Наша група дизайнерів готова запропонувати своїм клієнтам найефективніший і унікальний готовий продукт для поширення серед майбутніх клієнтів, ідеальний інструмент для діалогу зі споживачем.

Сайт "Під Ключ"

User Friendly Дизайн

Дизайн сайту, який здатний зробити більшу частину роботи для того, щоб ваші відвідувачі скористалися послугами, які пропонує сайт, а ваше позиціонування в інтернеті було успішним.

Підтримка Всіх Пристроїв

В даний час існує безліч пристроїв, якими люди користуються. Тому важливо, щоб ваш сайт добре виглядав і правильно відображався незалежно від того, який пристрій використовує користувач.

Зручне Адміністрування

Завдяки вбудованому візуальному редактору, який за всіма ознаками схожий з роботою в Microsoft Word, будь-яке завдання щодо форматування тексту, вставки зображень і відео здійснюється всього в кілька кліків мишкою.

Безкоштовний Макет

Запишіться на консультацію та отримайте безкоштовний макет дизайну сайту для вашого бізнесу.

Отримати КонсультаціюОтримати Консультацію

Отримати Консультацію

Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста. Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.

[contact-form-7 id=”6375″]